Çikolata - Chocolate


Firmaya Özel Baskılı Çikolata 1 Kg 150-160ad.
1,500.00 TL
900.00 TL

Firmaya Özel Hediye Çikolata - Kurumsala Özel Çikolata
2,750.00 TL

Firmanızın özel logo baskısının yer aldığı, ahşaptan üretilmiş lüks çikolata kutumuz, lezzetli Madlen çikolatalarımız ile birleşerek, sevdiklerinize ve iş ortaklarınıza özel ve anlamlı bir hediye sunuyor.

Kapak kısmında yer alan özel logo baskısı sayesinde, kutumuzun üzerinde firmanızın marka kimliğiyle bütünleşerek etkili bir tanıtım sağlıyoruz. Aynı zamanda içerisinde yer alan lezzetli Madlen çikolatalarımızın üzerinde de firmanıza özel baskı yapıyoruz. Böylece hem kutumuz, hem de içerisindeki çikolatalar, firmanızın güçlü marka kimliğini yansıtıyor.

Ahşap malzeme kalitesiyle de öne çıkan kutumuz, yalın ve doğal tasarımıyla göz kamaştırıyor. İçerisindeki çikolatalar da aynı kalitede ve özenle seçilerek hazırlanıyor. Kutumuz ve çikolatalarımız, birlikte sunulduğunda, özel günlerinizde veya iş toplantılarınızda unutulmaz bir izlenim bırakıyor.

Siz de firmanızın özel günlerinde veya iş toplantılarında, bu lüks çikolata kutusunu sevdiklerinize ve iş ortaklarınıza hediye ederek, onları mutlu edebilirsiniz. Hem kutumuzun, hem de içerisindeki çikolataların baskıları, firmanızın özel logo tasarımına uygun olarak hazırlanır ve özenle uygulanır. Bu sayede, her zaman firmanızın kalitesini yansıtan bir hediye sunmanız mümkün olur.

Firmanızın özel logo baskılı, ahşap çikolata kutularımızı keşfetmek için hemen bizimle iletişime geçin ve özel fiyatlarımızdan yararlanın!

Milyardabir Hisset
Milyardabir Hisset
Milyardabir Yaşa
Milyardabir Yaşa
Milyardabir Ol
Milyardabir Ol

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır